PROJE DANIŞMANLIK

Proje Danışmanlık
PROJE DANIŞMANLIK

Hizmet Kapsamımızda

Mühendislik
Danışmanlık
Proje Yönetimi
Yapı Denetim Hizmeti
Şantiye Yönetimi
Kontrol Hizmetleri
Tasarım
EKB(Enerji Kimlik Belgesi)

Bir Yapının Danışmanlığı

Sözleşme evrakı düzenleme ve teklif değerlendirme
Proje Tasarımı (Mimari, Statik, Mekanik ve Uygulama Projelerin hazırlanması)
Yapı Denetiminin seçilmesi
Yapım için gerekli İzinlerin ve Ruhsatların alınması
Kontrol Teknik Ekibin (Şantiye Şefi) Ayarlanması
İş Programının Yapımı ve Takibi
Maliyet Analiz Hesaplarının Yapılması
Şantiye için gerekli teknik uygulama ekiplerin ayarlanması
Malzeme Seçimleri ve Şartnameler
Şantiye Yönetimi ve Kontrolü
Taşeronların etkin bir şekilde denetlenmesi
Metraj ve Keşiflerin Yapılması
Gerçekleştirilen Projenin Yönetimi, İşletim ve Enerji verimliliğinin optimizasyonu
Projenin anahtar teslim inşa ve tefrişi

Berilefe Yapı Proje Müşavirlik Mühendislik, inşaat yapı sektöründe proje yönetim standartlarına uygun olarak her türlü betonarme yapı sistemlerinin; statik projelerinin tasarlanması, statik projelerin çizilmesi ve statik hesaplarının yapılması konusunda hizmet vermektedir.

Yapılan çizimlerde ve hesaplarda dünya standartlarına uygun kalite ile üretilmiş mühendislik çözümlerini bulmak ve bunları toplum yararı gözeterek en ekonomik ve en güvenli şekilde tasarlamaktır.

Tasarım
Yeni Bir Yaşam…

Berilefe Yapı Proje Müşavirlik Mühendislik olarak amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına etkili çözümler üretmektir. Bunun için işe, ihtiyacı belirlemek ve doğru analiz etmekle başlarız. Kapsamlı analizin sonucunda doğru ve efektif çözümü üreterek tasarımlarımızı yönlendiriyoruz. Klasik, ağır, modern, ferah… Böylece mekanın tasarımı planlama ve yaratıcılık esaslarına dayalı olarak başlıyor ve doğru uygulamayla sonlanıyor. 3d modelleme yardımıyla tasarımın uygulanmış halini daha uygulama süreci başlamadan görme ve müşterimize sunma imkanına sahibiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren Berilefe Yapı Proje Müşavirlik Mühendislik profesyonel ekibiyle zamanında teslim edilmek üzere tasarımlarınızı uygulamaktadır.

Uyguladığımız ve uygulayacağımız projelerimizde işçiliğimizden ve kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeden sizlere çağdaş, ekonomik, fonksiyonel ve estetik mekanlar tasarlayıp sizlerin kullanımına sunmak temel prensibimizdir.